ОСТАННІ НОВИНИ

Нон-стоп у прямому ефірі, без сну та відпочинку. Львівське радіо встановило світовий рекорд

|

Львівське радіо «FM Галичина» встановило національний та світовий рекорд на найтриваліший радіомарафон двох ведучих у прямому ефірі. Про це Львівському порталу повідомила прес-служба радіостанції.

1

В режимі нон-стоп у прямому ефірі, без сну та відпочинку, ведучі Юла Бєльська та Валентина Барзолевська провели радіомарафон тривалістю 67 годин 1 хвилина та 30 секунд. За встановленням рекорду спостерігали мільйони слухачів та експерти Національного Реєстру Рекордів України. Як зазначила керівник Національного реєстру рекордів України  Лана Вєтрова, «Не дивлячись на те, що цей рекорд належить до найскладніших технічно, фізично і організаційно, жодного порушення з боку марафонців, ми не виявили». Під час радіомарафону  ведучі повинні були дотримуватися чітких правил: не вживати енергетичних напоїв, відпочивати 5 хвилин упродовж години, а ефір вести мало лише двоє людей.

Упродовж трьох днів популярних ведучих підтримували слухачі з України та різних куточків світу. До встановлення рекорду своєю присутністю долучились  відомі митці, волонтери, політики та артисти: Pianoбой, Rock-H, «МЕРІ», «Брати Гадюкіни», Дзідзьо, Йорий клоц та інші.

Одна із рекордсменок Валентина Барзолевська зазначила, що протриматися їм допомогла неймовірна підтримка. Тисячі прихильників писали та телефонували  щомиті, а команда файного радіо не відходила від рекордсменів ні на крок. Це і допомогло одній із рекордсменок у вирішальні хвилини не втратити голос.

Рекорд присвятили 25-річчю Незалежності України, а рекордна складова увійде у новий медійний сезон.

Тепер національний рекорд побито. Попереду – подача заявки в Книгу рекордів Гіннеса.

Фото: FM Галичина

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...