ОСТАННІ НОВИНИ

Львів прийме найбільшу волейбольну подію року

|

З 1 по 3 вересня у Львові відбудеться четвертий Відкритий кубок Львова з волейболу «Кубок Лева». Цього року волейбольна збірна України вперше візьме участь у цих змаганням. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

кубок лева

За словами голови Федерації волейболу України у Львівській області Володимира Левківа, саме цей Кубок стане одним з найсильніших турнірів в історії українського волейболу.  Участь у ньому візьмуть одні з найпотужніших представників волейбольної еліти Польщі, зокрема, це шоста команда за підсумками чемпіонату Польщі сезону-2015/16, гравець польської  Ліги плюс  – «Чарни Радом» (Польща), а також ВК «Слєпс-Сувалки».  Також долучається до Кубку і учасник «Фіналу чотирьох» Ліги чемпіонів минулого сезону, срібний призер національного чемпіонату Польщі – ВК «Ресовія» (Польща), яка зіграє товариський матч з Волейбольною збірною України.

«Лише чотири останні роки, завдяки створенням волейбольного клубу «Барком-Кажани», маємо можливість у Львові приймати команди найвищого дивізіону нашої держави. Цей розвиток показує, що вид спорту є затребуваний у суспільстві», – зазначив Володимир Левків.

За словами президента ВК «Барком-Кажани» Олега Барана,  Кубок Лева – перший масовий, офіційний захід, який пройде за участю нового тренера ВК «Барком-Кажани» Угіса Крастіньша. «Ми сподіваємось, що цей захід, який уже став традиційним для Львова, отримає і світове визнання, зокрема, завдяки своїм учасникам», – розповів Олег Баран.

«Кубок Лева» став одним із переможців програми «Відкриті кубки Львова» напрацьованої управлінням молоді, сім`ї та спорту ЛМР спільно з представниками спортивного середовища Львівщини і депутатським корпусом. Завдяки цій програмі, «Кубок Лева»  на 70%  фінансується з міського бюджету міста Львова.

Довідка

Львів прийматиме «Кубок Лева» уже вчетверте. Торік  волейбольні змагання відвідали такі команди як харківський «Локомотив», за трофей також боролися три іноземні команди – «Слєпск» (Сувалки, Польща), «Кампер» (Вишков, Польща) та «Пятра Нямц» (Румунія).  Двічі переможцем «Кубка Лева» ставав «Хімпром», в минулому році – першим став «Локомотив».

Турнір «Кубок Лева» є своєрідною промоцією участі львівського ВК «Барком-Кажани» у розіграші Кубку ЄКВ, що є другим за престижністю євротурніром. Для «кажанів» це буде дебютом  на волейбольній євроарені.

Розклад матчів у рамках Відкритого кубку Львова з волейболу  «Кубку Лева»

2 вересня

12.00-14.00 – гра між Волейбольна збірна України – ВК «Чарни Радом»  (Польща)

16.00-18.00 – гра між ВК «Барком-Кажани»  – ВК «Слєпс -Сувалки» (Польща)

18.00-18.30 – відкриття «Кубку Лева»

19.00-21.00 – гра між ВК «Ресовія»  (Польща) – Волейбольна збірна України ( товариський матч)

3 вересня

13.00-15.00 – ВК «Барком-Кажани» – ВК «Ресовія» (товариський матч)

16.00-18.00  – гра за III-IV місце

18.00-20.00 – гра за I-II місце

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...