ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська міська рада забрехалась: грибовицьке сортоване сміття не вивезли, а закопали в землю

|

На запит Ігоря Зінкевича, депутата Львівської міської ради від фракції УКРОП про те, куди зникло сортоване сміття із Грибовицького сміттєзвалища під час проведення «Альфа-джазу» у Львові, надійшли дві абсурдні відповіді від Львівської міської ради. Спочатку міська рада запевняла, що сортоване сміття вивезли, а потім повідомила, що його «закатали» в землю. Про це партія «УКРОП» повідомила на своїй сторінці у Facebook, передає Львівський портал.

sortuvannya-1

sortuvannya-1

На сесії 30 червня 2016 року Юрій Голець, начальник Управління житлового господарства ЛМР, публічно повідомив, що йому відоме прізвище особи, яка вивезла сортоване сміття. І він готовий назвати це прізвище Ігорю Зінкевичу до закінчення сесії (на відео). Однак, нещодавно надійшла офіційна письмова відповідь, підписана міським головою Андрієм Садовим, про те, що сортоване сміття… розрівняли і присипали землею на Грибовицькому сміттєзвалищі.

«Зображені на фотографії від 04.06.2016 відсортовані відходи, на виконання доручення начальника управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Голеця Ю.Б., були розрівняні бульдозерами ЛКП «Збиранка» та засипані шаром ґрунту», – йдеться у відповіді від Андрія Садового.

1

 

За публічно озвученою заявою на сесії Львівської міської ради прізвище чоловіка, який вивіз сміття, теж було озвучено. Ним виявився депутат місцевої сільської ради.

На думку “укропівців”, обидві відповіді чиновників Львівської міської ради вартують того, аби звернутись у правоохоронні органи для з’ясування правди. Водночас, відповідний лист буде скеровано і у Генеральну Прокуратуру України та Комісію Верховної Ради із розслідування трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі для подальшого розгляду та пошуків зниклого сміття. Позаяк, окрім матеріальної цінності для тих, хто його сортував, це сміття є ще доказом існування незаконного сортувального бізнесу на Грибовицькому сміттєзвалищі. А свідоме знищення доказів, як відомо, є злочином.

Фото і відео: соцмережі

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...