ОСТАННІ НОВИНИ

На львівському сміттєзвалищі зупинили стабілізаційні роботи, щоби вгамувати пікетувальників

|

До протестувальників, які перекрили дорогу у с.Малехів, виїжджала заступник міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Ірина Маруняк. Люди вимагали зупинити там усі стабілізаційні роботи. Відтак їх зупинили. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

сміття

За словами Ірини Маруняк, станом на зараз вимоги  мешканців виконали: усі стабілізаційні роботи на полігоні зупинили. Також вона наголосила, що сміття на полігон не вивозять.

«Люди вимагали зупинити стабілізаційні роботи на полігоні – ми їх зупинили. Хоча там проводились важливі і потрібні роботи: укріплення дамби, яке необхідно виконати, щоб унеможливити надзвичайні ситуації, які могли б виникнути на сміттєзвалищі, та стабілізація – бо є небезпека зсуву сміття. Це треба робити першочергово. Це в інтересах людей, щоб унеможливити зсув сміття в інфільтратні озера і унеможливити екологічну катастрофу, яка може внаслідок таких речей відбутися. Люди виступили проти проведення цих робіт і ми виконали їхню волю», – сказала Ірина Маруняк.

На 17:00 год. рух транспорту розблокували. «Ми підписали з мешканцями протокол щодо створення комісії з діяльності сміттєзвалища. Також у понеділок на 11:00 год. запланована зустріч на полігоні (біля пункту зважування сміття), на якій  будемо покроково визначати, як діяти далі», – сказала Ірина Маруняк.

Як Львівський портал вже повідомляв, нині  кілька десятків мешканців  сіл Великі Грибовичі, Малехів та Дублян вийшли на пікет з вимогою не завозити на Грибовицьке сміттєзвалище нове сміття.  Додамо, що раніше Львівська міська рада зверталася до сільської ради Малехова із проханням виділити 6 га землі для стабілізації полігону. Мешканці ж побоюються, що на цій території може вирости новий смітник.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...