ОСТАННІ НОВИНИ

Львів'ян запрошують на презентацію книжкової новинки від братів Капранових

|

Видавництво «Нора-Друк» запрошує на презентацію роману Братів Капранових «Забудь-річка», яка відбудеться 31 серпня у Львові. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

капранови

«Троє молодих людей завдяки гримасі долі потрапляють на війну під одним іменем – Степан Шагута. Комсомолець воює у дивізії «Галичина», син офіцера УНР – у Червоній армії, а польський жовнір – в УПА. Багато років опісля випадково зустрічаються двоє їхніх нащадків і між ними спалахує кохання. Герої ведуть родинне історичне розслідування трьох доль, які переплуталися і стали фактично однією потрійною долею – долею українця у Другій світовій війні.

Назва роману походить від старого язичницького символу – Забудь-річки, що розділяє світ живих та світ мертвих. Саме така Забудь-річка протікає між поколіннями у кожній українській родині», – розповідають про новинку організатори.

Додамо, що презентація відбудеться у львівській книгарні «Є», початок – о 18.30.

Довідка

Дмитро та Віталій Капранови – українські письменники, публіцисти, засновники видавництва «Зелений пес». Автори книг «Кобзар 2000», «Приворотне зілля», «Закон Братів Капранових», «Зоряний вуйко», «Щоденник моєї секретарки», «Забудь-річка» та ін.

Фото: patrioty.org.ua

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...