ОСТАННІ НОВИНИ

Прикордонники запобігли нелегальному вивезенню з України чотирьох дітей

|

Минулої доби співробітники Держприкордонслужби не пропустили через кордон 2 осіб, які незаконно прямували через кордон з 4 дітьми. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Держприкордонслужбі України.

прикордонники

Четверо дітей не пропустили через українсько-польський кордон у пункті пропуску «Шегині». Зокрема, з двома онуками 2005 та 2007 років народження намагалася виїхати бабуся. Проте прикордонники встановили, що батько та мати дітей на момент видачі відповідного доручення на виїзд неповнолітніх за межі України знаходились за кордон. Крім того, через цей пункт пропуску намагалась виїхати мати з двома дітьми 2004 та 2006 років народження. Однак на цей момент у співробітників Держприкордонслужби вже була заява від батька, що він не давав згоди на вивезення дітей за кордон їхньою матір’ю. Саме тому, доручення, яке жінка мала на руках, могло бути виданим незаконним шляхом.

Усіх громадян з дітьми через кордон не пропущено. Про виявлені  правопорушення було повідомлено співробітників міліції.

Державна прикордонна служба ще раз звертається до усіх подорожуючих, які найближчим часом збираються перетинати кордон, відповідально ставитись до оформлення своїх документів та документів на дітей.

Також звертаємо увагу громадян, що у разі вашого перебування за кордоном та необхідності оформити доручення на поїздку дитини, ви можете звернутися до дипломатичних установ України за кордоном.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...