ОСТАННІ НОВИНИ

Жителі Львова провели спільну молитву за мир в Україні

|

За доброю традицією, сьогодні, у День Незалежності України, у Львові спільно помолились за мир і ласку, щасливу долю для України. Акафіст до Пресвятої Богородиці відслужили на  площі перед пам’ятником Т. Шевченку (пр. Свободи). Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

1

Акафіст прозвучав у виконанні Львівської державної академічної чоловічої хорової капели «Дударик», яка уже 25 років поспіль з духовенством різних конфесій міста у День Незалежності спільно молиться до Богородиці за мир і спокій, щасливу долю нашої країни.

До спільної молитви долучились керівництво міста і області, львів’яни і гості міста.

З вітальним словом звернувся єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ Владика Володимир (Груца).

2

«Сьогодні ми разом стаємо паломниками вдячності Богові за срібний ювілей Незалежності нашої України. Паломництво завжди є пов’язане з невигодами, болями, терпіннями, і сьогодні ми стаємо свідками народження нової України, нового українського суспільства.

Львів отримав ще одне місце для іспиту сумління – Личаківський цвинтар, місце поховання наших Героїв. І якщо ми приймаємо якесь рішення чи переступаємо новий етап нашого життя, як у сьогоднішньому паломництві, – варто було би піти туди, на могили наших Героїв і там запитати себе: що змінилося в моєму житті, тому що український дім починається саме у моєму серці», сказав він.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...