ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські парки приведуть до ладу

|

Восени у Львові впорядковуватимуть зелені зони. Уже за тиждень у кількох міських парках стартують ремонтні роботи з відновлення покриття доріжок та влаштування дощової каналізації, ще у кількох – встановлять нові лавки або ж відремонтують старі. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

парк

За словами керівника міського управління екології та благоустрою Андрія Галушки, минулого тижня уже стартували роботи з демонтажу покриття однієї з алей парку «Високий Замок», що на вул. Ужгородській. «Ми плануємо відновити тут історичну доріжку, замостивши її бруківкою. Йдеться про 1600 кв м покриття. Також маємо намір відновити каналізацію», – зазначає він. На це у міському бюджеті передбачено 1,2 млн грн. Очікується, що ремонт триватиме до жовтня.

Схожі роботи наступного тижня стартують і в парку «Залізна вода». Торік тут уже відремонтували 800 м доріжок, цього ж року планують замостити плиткою ще близько 3000 м покриття. Також тут потрібно влаштувати водоприймачі та дощову каналізацію. На це все в цьогорічному бюджеті передбачено 3 млн грн. «Роботи тут досить складні та об’ємні, тож триватимуть до кінця року», – додає Андрій Галушка.

Окрім цього, кілька парків восени отримають нові та відремонтовані лавки, вартістю 500 тис. грн. За словами керівника управління екології, у Львові вже відбувся тендер на визначення підрядної організації, тож у вересні-жовтні можна очікувати на початок робіт. Стартувати планують із парку імені Івана Франка на ділянці біля дитячої пісочниці, надалі лавки оновлюватимуть у парках «Погулянка», Стрийський, Скнилівський та «Піскові озера».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...