ОСТАННІ НОВИНИ

«Львівводоканал» оштрафували на 240 мільйонів за забруднення прісних рік

|

Обласна прокуратура перевірить діяльність Львівського міського комунального підприємства  «Львівводоканал» за фактом порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів. Йдеться про незаконні забір прісних підземних вод та спеціальне водокористування, а також скид стічних вод із перевищенням допустимих норм і забруднюючих речовин. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

каналізація вода

Ці порушення виявила Державна екологічна інспекція області під час планової перевірки за рішенням суду ще наприкінці 2015 року. За її результатами «Львівводоканалу» нарахували штрафів на понад 240 мільйонів гривень.

Начальник Держекоінспекції Львівщини Микола Маланич розповів, що таку перевірку вони мають право здійснювати раз на рік та додав, що вже у 2016-му планують позапланову. За його словами, після експертизи комунальному підприємству видали припис на усунення виявлених недоліків та порушень вимог природоохоронного законодавства, які є обов’язковими до виконання. Проте, як додав Микола Маланич, станом на сьогодні немає жодної реакції.

Керуючись цим, Олег Синютка доручив керівництву обласної прокуратури детально перевірити діяльність «Львівводоканалу».

Додамо, що скиди стічних вод «Львівводоканал» здійснює у річку Полтва. У наслідок цього забруднюється і Західний Буг, який є транскордонною артерією і впадає у річку Вісла (Республіка Польща).

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...