ОСТАННІ НОВИНИ

«Франко наживо: класик без постаменту»: львів’ян кличуть пізнати справжнього Каменяра

|

До 160-річчя від дня народження Івана Франка франкознавці Наталя й Богдан Тихолози проведуть лекцію «Франко наживо: класик без постаменту». Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

франко

«У пору великих ювілеїв частіше, ніж будь-коли, згадуємо про їхніх винуватців. І «незлим тихим словом», і не дуже тихим, а часом – що гріха таїти – і злим. Найприкріше, що ці балачки часто-густо ґрунтуються не на фактах і твердих знаннях, а на чутках і домислах. Тоді замість правдивого портрета ювіляра виходить його карикатурна посмертна маска. 2016 – рік Івана Франка. 160 років уродин і сторіччя смерті. З цієї нагоди про нього не говорить хіба ледачий або мертвий.

Хто він насправді, Іван Франко? Чи правда те, що про нього говорять? Які чутки про нього мають під собою підстави, а які – лише «дим без вогню»? Перевірмо на твердість власні знання, а стереотипи – на міцність, щоб відділити правду від брехні, а чутки – від надійних свідчень. Тільки правда, тільки hard talk!», – наголошують організатори.

Отож, львів’ян запрошують 26 серпня о 18.00 завітати у книгарню «Є» на лекцію.

Довідка:

Наталя та Богдан Тихолози – франкознавці, доценти Львівського національного університету імені Івана Франка, автори науково-просвітницького проекту ФРАНКО: НАЖИВО / FRANKO: LIVE.

Фото: library.nltu.edu.ua

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...