ОСТАННІ НОВИНИ

Площі Вишиваного у Львові дадуть нове життя

|

У Львові облаштовують громадський простір на пл.Вишиваного. Про це Львівсьокму порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

1

За інформацією Галицької районної адміністрації, розпочали роботи з облаштування громадського простору на пл.Вишиваного.

«Ми вносили в проект зміни, оскільки мешканці мали своє бачення щодо розташування конструкцій дитячого майданчика. Там облаштують доріжки, відремонтують підпірну стінку, на дитячому майданчику замінять окремі елементи. Будуть нові лавки та урни. Освітлення буде існуюче, але, за потреби, підсилимо його», – розповів заступник голови Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля.

Також тривають роботи з облаштування громадського простору на вул.Свєнціцького. Тут влаштували нові доріжки, ще зроблять освітлення.

Відновлюють і простір біля цирку. «Там виконують бетонні роботи на місці, де буде пам’ятник Б.-І.Антоничу. Замощення площі перед цирком виконане орієнтовно на 80%», – додав Андрій Зозуля.

Нагадаємо, також громадські простори відновлюють на вул.Японській, на вул.Морозній, на вул.Ряшівській,  Трильовського та ін.

Фото: uk.wikipedia.org

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...