ОСТАННІ НОВИНИ

За останні два роки Стрийський лісгосп заборгував державі десять мільйонів

|

На Львівщині розпочато розслідування за фактом ухилення від сплати 10 мільйонів гривень податків службовцями ДП «Стрийське лісове господарство». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

лісгосп

Прокуратурою Львівської області спільно із ДФС у Львівській області викрито факт ухилення від сплати податків службовими особами ДП «Стрийське лісове господарство». Встановлено, що останні у 2015-2016 роках з метою «мінімізації» витрат безпідставно перераховували кошти на фізичних осіб-підприємців, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, що призвело до несплати податку на прибуток у сумі майже 10 млн грн.

У рамках вказаного кримінального провадження, розпочатого за ч.3 ст.212 КК України, на підставі ухвал суду, 16 серпня цього року проведено 17 обшуків у ДП «Стрийське лісове господарство», його структурних підрозділах та у помешканнях службових осіб, де вилучено фінансово-господарські документи, чорнові записи діяльності та звітності підприємства.

Наразі тривають слідчі дії, спрямовані на відшкодування завданих державі збитків і притягнення винних осіб до відповідальності.

Фото: www.lesovod.org.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...