Олімпіада. Хто представлятиме Україну у дванадцятий день змагань

|

У 12-ий день Олімпіади в Ріо шансів в українців на медалі не так вже і багато – усі вони в жіночій боротьбі. Про це пише Champion, передає Львівський портал.

ріо 2016

У вазі до 69 кг Аліна Махиня-Стаднік зустрінеться з одним із фаворитів турнріну – японкою Сара Дошо. На минулорічному чемпіонаті світу українка програла Дошо вже в першому колі. Старт сутички о 16:08.

У категорії до 58 кг Оксана Гергель зустрінеться також з однією із фавориток змагань – Юлією Раткевич. На Олімпіаді в Лондоні Раткевич виграла бронзу. Щоправда на ЧЄ-2016 року Гергель у півфіналі перемогла Раткевич і здобула тоді срібло. Початок змагань о 16:56.

У фіналі у стрибках у висоту в цей день виступить і українка Марія Бех. Початок о 03:15.

У багатоборстві стартує 17 серпня Олексій Касьянов. У перший день буде пройдено п`ять видів програми. Старт змагань о 15:30.

У бігу на 800 метрів розпочинають відразу три українки – Ольга Ляхно, Наталія Прищепа та Наталія Лупу. Початок о 16:56. У метанні молота спробує пробитися до фіналу Євген Винградов. Початок о 15:40.

Юрій Чебан розпочне кваліфікацію у веслуванні на каное на 200 метрів. Початок о 15:16.

На 500 метрів на байдарці стартує в попередніх змаганнях Марія Повх. Старт о 15:58.

У стрибках у воду кваліфікацію на 10 метровій вишці проведуть Юлія Прокопчук та Ганна Красношлик. Старт о 21:00.

У кінному спорті в конкурі третій змагальний день вийдуть Рене Теббель та Ульріх Кіргофф. Початок о 16:08.