ОСТАННІ НОВИНИ

У офісі прикордонників проводять обшук

|

Сьогодні вранці у Києві в офісі Державної прикордонної служби відбуваються обшуки. Про це Львівському порталу повідомило поінформоване джерело.

За даними Української правди, вранці тривають обшуки у справі про вирізаний ліс на кордоні на Закарпатті.

Згідно з повідомленням, обшуки проводить головна військова прокуратура і КОРД.

Як уточнив співрозмовник УП, під час заходів з облаштування кордону Чопської прикордонної було вирубано 30 км лісу цінних порід і вивезено в Словаччину на загальну суму 1,5 млн доларів. Планом облаштування кордону вирубка не передбачалася.

Водночас речник Державної прикордонної служби Олег Слободян в коментарі “Українській правді” заявив, що це популістська акція, бо ДПС спів\працює зі слідством, а у слідчих були перепустки у приміщення.

“Близько 9:30 до адміністрації увірвалися слідчі військової прокуратури в супроводі КОРД, департаменту боротьби з економічними злочинами МВС, виламали двері до підрозділу з управління системою охорони кордону в режимі онлайн”, – сказав Слободян.

“Такі дії схожі на шоу, бо у слідчих були перепуски, виписані заздалегідь. Їм не треба було вриватися. Ми сприяли проведенню розслідування у кримінальній справі по цьому факту, бо зацікавлені в об’єктивному розслідуванні”, – наголосив він.

Слоодян додав, що тільки напередодні до прокуратури були передані результати службової перевірки з цього питання, “бо після додаткового вивчення обставин знайшли окремі епізоди, які можуть містити ознаки кримінального порушення”.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...