ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові 16 мільйонів міського бюджету підуть на громадські проекти: як податись?

|

Сьогодні, 15 серпня, стартує прийом проектів від громади, які реалізовуватимуть за кошти бюджету розвитку Львова вже в наступному році.  Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

бюджет

Нагадаємо, відповідне положення про громадський бюджет (або бюджет участі чи партисипативний бюджет) було затверджене на сесії міської ради у червні цього року.

Львів матиме найбільший громадський бюджет серед міст України – щонайменше 16 млн грн. Відповідно до положення про громадський бюджет, він не може бути менший 1% бюджету розвитку того року, в який подають проекти. А в цьому році бюджет розвитку міста складає 1,6 млрд грн. Реалізовуватимуть проекти за кошти бюджету розвитку наступного року.

Подавати свої проекти на конкурс зможуть громадяни, яким виповнилось 16 років, однак не лише львів’яни, а й люди, які тут працюють або навчаються, мають нерухомість чи народилися у Львові.

Зокрема, до розгляду прийматимуть проекти двох видів: малі – районного значення, вартістю від 20 до 200 тис грн, та великі – міського значення, вартістю від 200 тис. грн до 3 млн грн. Впродовж року одна людина зможе подати максимум 2 проекти – один великий та один малий.

Охочі подати свої проекти зможуть зробити це через спеціально створений сайт gb.city-adm.lviv.ua, заповнивши тут відповідну реєстраційну форму, або через Центри надання адміністративних послуг. Однак, щоб подати проекти, авторам необхідно заручитися підтримкою та надати на конкурс списки і підписи мешканців: 25 для малого проекту та 50 – для великого.

Прийом заявок стартує сьогодні, 15 серпня і триватиме до 15 вересня. З 15 вересня до 1 листопада подані проекти аналізуватимуть та опрацьовуватимуть  Далі, з 1 по 15 листопада триватиме голосування, результати якого відображатимуться онлайн. Переможців проектів виберуть до 1 грудня. Їх кількість залежатиме від вартості вибраних проектів. Слід додати, що 40% від загальної суми громадського бюджету витратять на великі проекти та 60% – на малі.

Громадський бюджет  реалізовує Львівська міська рада за підтримки ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД), що реалізує проект USAID «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...