Олімпіада. Українки потрапили до фіналів змагань з веслування та синхронного плавання

|

Дуети жінок з синронного плавання те весдування на айдарках пройшли до фігальних змагань Олімпійських ігор. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі НОК України.

синхронне плавання

У синхронному плаванні на Олімпіаді в Ріо в змаганні дуетів в технічній програмі українки Ганна Волошина та Лоліта Ананасова показали другий результат. Український дует набрав 93.1358 балів. Перше місце зайняли росіянки, які набрали 96.4577.

Фінал змагань відбудеться у вівторок, 16 серпня. Початок о 20:00 за київським часом.

байдарки

Анастасія Тодорова та Інна Грищун у змаганнях байдарок-двійок на 500м на Олімпійських іграх виступлять у фіналі. В 1/2 фіналу українки фінішували другими у своєму заїзді з часом 1:43.363.