ОСТАННІ НОВИНИ

На виїзді зі Львова «виросла» нелегальна станція з перевантаження сміття

|

У Львові на вулиці  Данила Апостола (недалеко від МРЕВ) функціонує нелегальна станція перевантаження сміття. Про це у коментарі Львівському порталу повідомив  активіст ГО «Розвиток громади» Роман Височанський.

сміття

За словами активіста, на ділянці підприємство «АВЕ» організувало перевантаження сміття без дозвільних документів.

«У них немає жодних документів, які давали би їм дозвіл на заняття такою діяльністю. Немає договору на оренду земельної  ділянки –  з їхніх слів, ця ділянка перебуває у приватній власності. Також немає документів, що підтверджують право перевантаження цих відходів саме на цій земельній  ділянці. В них є лист до Залізничної адміністрації Львова про те, що вони хочуть перевантажувати на цій ділянці сміття і лист-відповідь від адміністрації, в якому вказується, що перевантаження  треба здійснювати виключно в межах законодавства. На цьому всі документи вичерпались», – розповів активіст.

Також він зазначив, що станція функціонує вже не один день, попри недотримання норм законодавства, зокрема, екологічного.

«Вона (станція-ред.)  функціонує місяць-два  – щоденно тут перевантажують велику кількість сміття. Це відбувається просто на землі. Тобто всі токсини, які виділяються з сміття, потрапляють  в землю. Жодних обмежень, жодних норм законодавства не дотримано»,- заявив Р. Височанський.

«Посвідчень, хто тут саме є, вони нам не надали. Вони називають себе представниками компанії «АВЕ».  Зі слів цих працівників,  сміття перевантажується на автомобілі і їде в Дніпро. Вони повідомляють, що документи дозвільного характеру вони намагались отримати, але їх не отримали, після чого вони самовільно почали займатись своєю діяльністю»,- додав активіст.

Львівський портал намагався зв’язатися з компанією «АВЕ-Львів», аби поспілкуватися на цю  тему, втім на телефонні дзвінки у компанії не відповіли. Ми готові висвітлити позиції усіх сторін конфлікту.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...