ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині фіксують майже втричі більшу кількість митних правопорушень

|

Львівські митники фіксують майже втричі більшу кількість митних правопорушень. Так, протягом останньої доби працівники Львівської митниці зафіксували 40 випадків порушень митних правил, тоді як за попередню добу – 35 порушень, а з початку року за добу в середньому фіксували 15 порушень митних правил.

1

Митники у пунктах пропуску «Рава-Руська – Гребенне» та «Шегині – Медика» виявили 2 факти приховування від митного контролю у транспортних засобах тютюнових виробів. 308 пачок сигарет з фільтром різних торгових марок, транспортний засіб, в яких переміщувались приховані сигарети, вилучено. Окрім того, працівники митниці виявили 62 кг твердого сиру, 90 літрів мийних засобів та 4 одиниці побутової техніки (3 нові холодильники, 1 кухонна витяжка). Загалом вартість вилучених товарів та транспортних засобів понад 100 тис. грн.

Здебільшого громадяни порушували митні правила, передбачені статтями 470 (недоставлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення та документів до митного органу призначення) та 471 (порушення порядку проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю) Митного кодексу України. За усіма цими фактами складено проколи про порушення митних правил. Товари вилучено. Справи скерують до суду, який і визначить покарання порушникам митних правил.

Фото: aif.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...