ОСТАННІ НОВИНИ

Від сьогодні українці можуть обмінювати валюту без паспорта

|

Від сьогодні. 10 серпня, українці можуть купляти та продавати валюту до 150 тисяч без паспорта. Про це Львівському порталу повідомили у прес-центрі Нацбанку.

обмін валют

Досі фізична особа, яка мала намір здійснити купівлю, продаж або конвертацію іноземної валюти на будь-яку суму, мала надати документ, що посвідчує особу та її резидентність.

«Тривалий час населення продає банкам більше валюти, ніж купує. У січні-липні 2016 року чиста купівля банками валюти у населення сягнула 1.9 млрд. дол. США. З огляду на стабілізацію ситуації на валютному ринку Правління Національного банку вважає за можливе лібералізувати вимоги до проведення валютообмінних операцій фізичними особами»,- йдеться у повідомленні.

Так,  з 10 серпня 2016 року  постанова № 364 набуає чинності і фізичні особи можуть проводити обмін валют на суму до 150 тис. грн. в еквіваленті без надання документів. При цьому на операції з купівлі іноземної валюти продовжує розповсюджуватися тимчасове обмеження на максимальну суму не більше 12 тис. грн. в еквіваленті на день на одну особу, відповідно до постанови Правління НБУ № 342 від 07 червня 2016 року.

Вимога надання документів при здійсненні операцій на суму понад 150 тис. грн. лишилася відповідно до законодавства України про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом або фінансуванню тероризму.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...