ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові змінилися маршрути майже усіх трамваїв

|

Від сьогодні, 10 серпня, тимчасово припиняється робота трамвайного маршруту № 3 «площа Соборна – Аквапарк». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

трамвай

Натомість збільшується кількість трамвайних вагонів на маршруті №1, який зараз курсує за маршрутом «Залізничний вокзал – Центр – вул. Вітовського – вул. Сахарова – вул. Княгині Ольги». Розворотне кільце на площі Соборній у маршрутному русі трамваїв використовуватися не буде, тому ЛКП «Львівелектротранс» просить пасажирів, що прямують в сторону кінцевої «Аквапарк», очікувати трамвая на зупинці «вул. Шухевича», яка знаходиться поруч. На кінцевій зупинці трамвайного маршруту №3 працівники «Львівелектротрансу» розмістили відповідне інформаційне оголошення.

Планується, що після завершення усіх робіт з реконструкції вулиць Івана Франка та Свєнціцького відновить свою роботу трамвайний маршрут № 4 «Вул. Торф`яна – Академія Мистецтв».

Окрім цього, після закриття на реконструкцію перехрестя вулиць Личаківської та Мечнікова заплановано такі зміни трамвайних маршрутів:

  • трамваї маршруту № 2 прямуватимуть від кінцевої «вулиця Коновальця» вулицями Мельника, Генерала Чупринки, Коперника, Дорошенка, пл. Ринок, вулицями Руською, Підвальною та Івана Франка до кінцевої зупинки «Академія Мистецтв»;
  • трамваї маршруту № 7 прямуватимуть від кінцевої «вулиця Татарбунарська» до кінцевої «вул. Торф`яна» вулицями Шевченка, Городоцькою, Б. Хмельницького та Замарстинівською.

Трамвайний маршрут № 10 тимчасово припиняє свою роботу до завершення ремонтних робі на перехресті «Личаківська – Мечнікова».

Трамвайні маршрути № 5 і №6 курсуватимуть за звичними маршрутами.

Про дату відновлення трамвайного маршруту №4 та про зміни маршрутів руху трамваїв, що курсують по вул.Личаківській, буде повідомлено додатково.

Нагадаємо, раніше через закриття на ремонт вулиць Русових, Київської, Котляревського і Нечуя-Левицького припинили свою роботу трамвайні маршрути № 9 та №11 і було додатково введено трамвайний маршрут №6а «Церква Св. Анни – вул. Миколайчука».

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...