ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині оголосили конкурс на обласні автобусні маршрути

|

Львівська облдержадміністрація оголосила конкурс на визначення перевізників на автобусні маршрути загального користування, що не виходять за межі області. Прийом документів триватиме до 26 серпня цього року. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку ЛОДА.

маршрутка

На конкурс виставлено маршрути, що сполучають обласний центр із населеними пунктами Жовківського, Сокальського, Кам’янка-Бузького, Радехівського, Буського, Бродівського, Яворівського, Перемишлянського, Золочівського, Миколаївського, Жидачіваського та Пустомитівського районів, а також 20 міжрайонних маршрутів.

Загалом конкурс оголошено на 74 об’єкти – 58 маршрутів. Об’єктами є маршрути приміського сполучення або оборотні рейси одного автобуса на міжміському маршруті.

“Ми прагнемо розвитку здорової конкуренції та обмеження монополізму на ринку пасажирських перевезень в області, – пояснює т.в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Роман Кокотайло. – А ще конкурс повинен визначити тих юридичних або фізичних осіб, які справді будуть спроможними забезпечити належну якість обслуговування пасажирів”.

Детальніше з переліком виставлених маршрутів та умовами конкурсу можна ознайомитися – тут.

Також додамо, що оголошення про конкурс опубліковано в газеті “Львівська Пошта” в №89 від 6 серпня 2016 року.

Фото: ЛОДА

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...