ОСТАННІ НОВИНИ

У міській раді пояснили ситуацію з «уявним» притулком

|

У міській раді Львова переконують, що Муніципальний притулок для тварин будуватимуть не за адресою вул. Шевченка 366-а, а поруч. Цей ж номер присвоїли тимчасово. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

лкп лев

За інформацією управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин ЛМР, відведення земельної ділянки здійснювалось по умовній адресі вул.Т.Шевченка,366-а, і після державної реєстрації земельної ділянки їй присвоєно кадастровий номер 4610136300:06:002:0003, згідно якого її можна ідентифікувати на Публічній кадастровій карті України в мережі Інтернет.

«Подивившись на Публічній кадастровій карті України місце розташування цієї земельної ділянки, стає зрозуміло,  що вона не має жодного відношення до збудованого будинку. А №366а вже буде поміняний тільки після того, коли буде декларація про готовність  об’єкта завершеного будівництва, на підставі якого ЛКП «ЛЕВ» або департамент житлового господарства та інфраструктури буде звертатися в управління архітектури про доцільність присвоєння нової містобудівної одиниці, тобто поштової адреси. Отримаємо цю довідку, збираємо інші документи, подаємо у районну адміністрацію, бо їм делеговано повноваження присвоїти поштові адреси. І тільки після цього буде присвоєна нова поштова адреса», – розповів начальник управління житлового господарства ЛМР Юрій Голець.

Також він зазначив, що на сьогодні на розгляд управління житлового господарства не надходило жодної пропозиції від інвесторів щодо готовності долучитися до реалізації цього проекту. «Офіційної пропозиції до міської ради від інвестора, який має бажання  допомогти місту збудувати цей притулок, я, як керівник управління житлового господарства, не бачив. Якщо така пропозиція надійде, будемо зустрічатися, говорити.

Я вірю, що з допомогою уряду, з допомогою міського бюджету, з допомогою європейського гранту цей притулок можна збудувати. В цінах 2013 року його вартість складала 7 млн євро. Сьогодні ця сума для бюджету Львова надзвичайно велика.

Ми не відмовляємось від будівництва, ми в ЛКП «Лев» кожного року інвестуємо мільйони гривень. І це утримання, яке є зараз, у порівняння з тим, що було 2-3 роки тому, це разюча різниця. Тварини утримуються в належних умовах, мають відповідне харчування, мають відповідне лікування, мають відповідні доопераційні, післяопераційні перетримки», – сказав Юрій Голець.

Раніше Львівський портал писав, що Муніципальний притулок у Львові будуватимуть на уявній території.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...