ОСТАННІ НОВИНИ

Питання будівництва на Стрийській, 108 перенесли на наступне засідання виконкому

|

На сьогоднішньому, 5 серпня, засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради розглянути чимало питань щодо видачі містобудівних умов та обмежень. Рішення щодо видачі містобудівних умов та обмежень для будівництва на вул Стрийській, 108 перенесено на наступний виконком. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

1

«З 9 зауважень, які ми озвучили забудовнику, вони на більшу частину погоджуються, тому просять перенести рішення на наступний виконком», – зазначив Юліан Чаплінський.

Тетяна Овчаренко, співзасновник девелоперської компанії «Моя країна», зазначила, що забудовники готові врахувати зауваження і внести зміни.

«За півроку ми вперше про ці зауваження почули. Багато з них – конструктивні, відтак, якби нам озвучили їх раніше, відповідно ми раніше їх би і врахували. Хоча є й такі зауваження, які не мають стосунку до проекту.

«Мені важливо, щоб зовнішній вигляд тих будинків, які будуть там збудовані, відповідав здоровому глузду, бо це в’їзд у Львів. Там треба будувати будівлі якісні», – додав Андрій Садовий, міський голова Львова.

«Наші зауваження стосувались дистанції від особняків до 15-поверхових секцій і багатьох інших позицій – щільності забудови. У найближчій дистанції школи нема, дитячий дошкільний навчальний заклад забудовник пропонує збудувати», – додав Юліан Чаплінський.

Як додала Тетяна Овчаренко, забудовник планує збудувати окремий садочок з необхідними дитячими майданчиками.

«Ми взяли листи від директорів 8 шкіл щодо завантаженості та потужності шкіл. Щодо поверховості, то кутові будинки будуть 16-типоверховими, бо там передбачені дворівневі квартири. Максимальна висота забудови – 53 метри, що на 7 метрів нижче, ніж існуюче поряд видавництво «Вільна Україна»», – зазначила представник забудовника.

«Оскільки це власність родини Васюників, я думав, що вони там захочуть збудувати школу, садочок. Там був завод, де працювали люди. Там було би добре збудувати красиву і сучасну школу. Думаю, треба серйозно подумати щодо функціоналу та якісного призначення. Треба взяти листи від шкіл та усе це проаналізувати, адже там планується велика забудова і важливо, аби діти мали можливість вчитись, щоб був і садочок, і школа. Щоб не було так, що перші поверхи здадуть під алкогольні магазини і не буде ніякого соціального призначення. Важливо у сьогоднішніх умовах дбати про максимальне наповнення соціальної інфраструктури, щоб люди мали де розвиватись», – додав Андрій Садовий.

«Відповідно до цільового призначення ділянки, забудовник там просто не має права будувати школу. Ми збудували вже у Львові Школу Монтессорі. Проте окремі зауваження ми врахуємо», – підкреслила Тетяна Овчаренко.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...