ОСТАННІ НОВИНИ

Іспанці хочуть допомогти із енергозбереженням на Львівщині

|

Іспанська компанія має намір втілювати на Львівщини проекти з енергозбереження. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

енергозбереження

За даними відомства, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ірина Гримак зустрілася із генеральним директором іспанської компанії «Clysema» Девідом Труебою. На зустрічі вони обговорили можливість реалізації на Львівщині проектів з енергозбереження у бюджетних закладах та запровадження у них механізмів енергосервісу.

Девід Труеба розповів про діяльність своєї компанії та висловив намір започаткувати бізнес на території Львівської області, який матиме підтримку з Іспанії.

«Наша компанія займається енергетичними питаннями, зокрема моніторингом енергоефективності, запровадженням альтернативних джерел енергії, а також ІТ-технолоніями та виготовленням відповідного обладнання. І ми б дуже хотіли започаткувати тут свій бізнес, зокрема відкрити власне підприємство із залученням нових технологій та місцевих професійних кадрів, які ми у подальшому навчатимемо», – зазначив він.

Представники іноземної компанії також розповіли про наміри реалізовувати тут енергосервісні контракти та впроваджувати в установах області альтернативні джерела енергії.

Окрім цього, вони планують завтра оглянути кілька закладів охорони здоров’я області, як потенційні об’єкти для впровадження енергоефективних заходів. Зокрема, йдеться про Львівський обласний клінічний діагностичний центр, Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, Львівський обласний госпіталь інвалідів війни та репресованих ім. Ю. Липи у м.Винники.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...