ОСТАННІ НОВИНИ

Притулок в Німеччині за півроку попросили півтори тисячі українців 

|

За перше півріччя 2016 року клопотання про притулок у Німеччині подали майже півтори тисячі українців, загалом на розгляді відомств ФРН – більше шести тисяч таких заяв від громадян України. Про це повідомляє «Німецька хвиля»

1

За перші шість місяців 2016 року у Німеччині подали заяви на отримання притулку 1474 громадян України. Про це йдеться в опублікованій у понеділок, 1 серпня, відповіді федерального уряду на запит депутаток Бундестагу від фракції “Союз 90″/Зелені, пише католицьке інформагентство KNA.

За півроку 1292 заяви були розглянуті, тоді як станом на кінець червня на розгляді Федерального відомства з питань біженців та міграції залишається 6 299 заяв українців про надання притулку. У десяти випадках німецькі чиновники визнали українців біженцями, тоді як кількість відхилених заяв склала 570, йдеться у документі. З січня до травня 107 українських громадян були депортовані.

У 2014 році українці подали 2703 заяви на надання притулку, у 2015 – ще близько 4400. За даними видання Frankfurter Rundschau, минулого року лише у 5,3 відсотка заяв ухвалили позитивне рішення про надання притулку.

Фото: dw.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...