ОСТАННІ НОВИНИ

Частину вулиці Богданівської у Львові ремонтують за майже 60 мільйонів

|

У Львові ремонтують вулицю Богданівську на ділянці від вул. Золочівської до вул. Пластової. Роботи були розпочаті у липні, а закінчити їх планують у листопаді цього року. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

богданівська

Реконструкція вулиці передбачає заміну інженерних мереж, розширення проїзної частини до 3-х смуг, облаштування велосипедних доріжок, ремонт зовнішнього освітлення тощо. А на перетині з вул.Пластвою облаштують кільцевий рух.

Як розповів головний інженер компанії «Онур» Олександр Добоні,  відбувається повна реконструкція вул.Богданівської.

«Раніше тут була нерівна дорога з грубоколотого каменю. Почавши розбирати все, ми зрозуміли, чому так: під дорогою є м’який грунт. Для того, щоб зробити нормальну дорогу, щоб вона стояла довго, щоб основа була надійною, нам доводиться вибирати грунт замість 80 см, як ми це зазвичай робимо, в середньому 1,5 – 2м. Вибравши  таку глибину, ми зможемо влаштувати надійну основу», – зазначив Олександр Добоні.

Ремонтники міняють водопровід, протяжністю 1 км, буде проводитись заміна каналізаційного колектора. Влаштовується щебенева основа, піщана основа і далі три шари асфальтобетонного покриття, яке буде витримувати те навантаження, на яке ця дорога розрахована.

«Тут курсуватиме багато важної техніки, яка буде обслуговувати підприємства, що тут розташовані.

Дорогу розширять:  якщо раніше була тільки 1 смуга руху, то тепер буде 3 смуги. По обидва боки вулиці будуть прокладені велосипедні доріжки, буде зовнішнє освітлення», – сказав Олександр Добоні.

Також на перехресті з вул.Пластовою облаштують кільцеве пересічення, що, за словам ми Олександра Добоні, розвантажить потік машин та зменшить аварійність. «Це кільце спрощує рух для всіх учасників дорожнього руху  і немає необхідності встановлювати світлофори», – наголосив Олександр Добоні.

Вартість ремонтних робіт складає 57 млн грн.

В першій половині серпня цього року планується розпочати роботи на іншій ділянці вул. Богданівської  – від вул. Дорога Кривчицька до вул. Золочівської, де роботи були розпочаті у попередні роки управлінням капітального будівництва.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...