ОСТАННІ НОВИНИ

Житель Львівщини намагався вивезти до Польщі 700 пачок сигарет в паливному баку

|

В пункті пропуску «Рава – Руська» громадянин України, мешканець Львівщини, намагався приховати від митного контролю 750 пачок сигарет в паливному баку автомобіля. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДФС України у Львівській області.

r1

Для поїздки в Республіку Польщу він обрав смугу руху «зелений коридор», чим засвідчив про відсутність товарів які належать до категорії, на переміщення яких через митний кордон України встановлено заборони чи обмеження. Під час митного огляду та спілкування з водієм у митників виникла підозра про можливе приховування від митного контролю товарів та предметів. Тож автомобіль скерували до боксу поглибленого огляду. Там митники та прикордонники у спеціально виготовленому сховищі, розташованому в паливному баку автомобіля знайшли приховані сигарети.

Так, громадянин України вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Сигарети та автомобіль Volkswagen Passat вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду, який і визначить покарання.

Загалом з початку року працівники Львівської митниці зафіксували понад 180 випадків незаконного переміщення тютюнових виробів. Вилучено майже 155 тис. пачок сигарет загальною вартістю близько 2 млн. гривень.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...