«Карпати» почали сезон з розгромної перемоги над «Сталлю»

|

Львівський клуб стартував у новому чемпіонаті Прем’єр-ліги з перемоги. У рамках першого туру української Прем’єр-ліги «Сталь» у Дніпропетровську приймала «Карпати», повідомляє dt.ua.

4

Господарі програли львів’янам з рахунком 0:3. Рахунок в матчі був відкритий під кінець першого тайму – Чачуа відзначився красивим дальнім ударом. Вже через дві хвилини Бланко-Лещук подвоїв перевагу львів’ян ударом головою. А після перерви аргентинський легіонер “Карпат” оформив дубль, перегравши голкіпера після виходу один на один.

Таким чином, у «Карпат» стало не мінус 6 очок, а мінус 3.

Наступний матч Прем’єр-ліги львівські «Карпати» проведуть цієї неділі, 31 липня, на «Арені-Львів». Суперником «левів» буде чемпіон України – київське «Динамо». Початок матку 2-го туру о 19.30.