Важкоатлет зі Львівщини виборов «золото» на світовому чемпіонаті

|

Важкоатлет зі Львівщини Володимир Гоза став кращим у поштовху на юніорській світовій першості у Тбілісі. Прро це Львівському порталу повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

1

Приємна звістка надійшла з грузинської столиці, де триває чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів. Вихованець жидачівської школи важкої атлетики у складі збірної команди України Володимир Гоза (тренер Андрій Гентош) у ваговій категорії до 94 кг, виступив із найкращим результатом змагань у поштовху – 204 кг й повертається додому із «малою» золотою медаллю.

Відтак у ривку студент Львівського державного університету фізичної культури В.Гоза отримав нульову оцінку та вибув з боротьби за медалі за сумою двоборства.

За підсумками змагань чемпіоном світу став важкоатлет з Узбекистану Ф. Собіров: 170 кг – у ривку та 203 кг – у поштовху. Другим став колумбієць Паредес Монтано з 372 кілограмами у сумі двоборства. Третім поталанило стати іранцю Р. Бейральванду із 362 кілограмами.