ОСТАННІ НОВИНИ

Відтепер потрапити на сесію міськради у Львові зможуть лише обрані

|

На пленарні засідання Львівської міської ради обмежують вхід для представників громадськості. Відтепер, щоб потрапити у сесійну залу, громадянам потрібно зареєструватися напередодні у Секретаріаті ради. Про це сьогодні, 29 червня, на брифінгу повідомив секретар міськради Анатолій Забарило.

лмр

За словами А. Забарила, починаючи від засідання ради 30 червня у сесійну залу  зможе потрапити не більше 30 активістів, при тому – з посвідченнями.

«Ми враховуємо негативний досвід проведення двох попередніх сесій. І для того, щоб пленарне засідання пройшло ефективно і була безпека для депутатів і громадськості, ми підготували від керівників шести фракцій таке звернення до громадськості.

Ми резервуємо в сесійному залі 30 місць для представників громадськості, для того щоб вони могли записатися на виступи. І ми за узгодженням всіх керівників фракцій надамо слово усім, хто захоче виступити», – повідомив він.

1

За словами секретаря міськради, біля входу у Ратушу та біля дверей сесійної зали стоятимуть металодетектори, а на варті порядку чатуватимуть представники Нацгвардії.

«Ми будемо так завжди проводити пленарні засідання, це має зменшити сесійну напругу.  Я не думаю, що в когось буде викликати запитання встановлення рамок. Ми поставимо рамку при вході знизу та при вході в сесійну залу. Ми повинні розуміти, щоб безпека – це важливо В нас забезпечувати порядок буде Муніципальна дружина і четверо нацгвардійців, з якими у нас є угода»,- уточнив А. Забарило.

Таким чином, сесійне засідання для громадськості виглядатиме наступним чином:

  • Попередня реєстрація одного представника від громадської організації в Секретаріаті ради
  • Вхід за посвідченням та отримання зарезервованого місця по праву сторону від входу
  • Виступи активістів після депутатських запитів та перед формуванням порядку денного

Мітингувальникам, за словами начальника управління «Секретаріат ради» Юрія Лукашевського, також надаватимуть слово, як це було раніше – після того, як за це проголосують депутатські фракції.

Нагадаємо, що на завтрашньому засіданні депутати заслухають звіт міського голови та його чиновників щодо ситуації на Грибовицькому сміттєзвалищі. 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...