ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині підробляли сигарети відомих брендів

|

У червні 2016 року в ході проведення операції «Акциз-2016» податкова міліція Львівської області ліквідувала незаконне виробництво фальсифікованих тютюнових та алкогольних виробів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Львівській області.

509

В результаті проведення ряду обшуків в одному з районів Львівської області  виявлено та вилучено обладнання, тютюнову сировину, тютюнові вироби різних виробників («Marlboro», «Chesterfield», «HD», «Rothmans», «Davidoff» «Miles» та інші).

Крім цього, виявлено марки акцизного податку з ознаками підробки для маркування фальсифікованих тютюнових виробів та фальсифіковані алкогольні напої та настоянки різних торгових марок, не облікований спирт, транспортні засоби (автомобілі), тара для розливу готової алкогольної продукції та інші засоби та пристосування для виготовлення фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів.

Всього в ході ліквідації підпільного виробництва, з незаконного обігу влучено та описано підакцизних товарів орієнтовною вартістю понад 2 млн. грн., обладнання для подрібнення тютюну орієнтовною вартістю 500 тис. грн.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...