ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові представили нового військового прокурора області

|

Сьогодні, 21 червня, заступник командувача військ оперативного командування «Захід» полковник Петро Ромигайло відрекомендував особовому складу Львівського обласного військового комісаріату новопризначеного військового комісара. Наказом Міністра оборони України на цю посаду призначено підполковника Олександра Тіщенка. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі МОУ у Львівській області.

1

За словами полковника Петра Ромигайло, командування оперативного командування «Захід» очікує від новопризначеного комісара, що він примножить напрацьовані на Львівщині результати.

«Вважаємо, що підполковник Олександр Тіщенко спроможний виконати завдання, які зараз стоять перед колективом комісаріату. Це, по-перше, стосується призову громадян на строкову військову службу, компанія якої зараз завершується, а по-друге, важливе завдання комплектування підрозділів Збройних Сил України військовослужбовцями військової служби за контрактом, адже Львівщина сьогодні у цьому питанні поступається лише Хмельниччині», – зазначив він.

За словами новопризначеного обласного військового прокурора, він уже визначив для себе першочергові завдання.

«Система роботи військових комісаріатів потребує сьогодні значного удосконалення. Але спочатку потрібно розібратися із нагальними поточними завданнями, а далі крок за кроком будемо втілювати нові задуми та напрацювання. Наприклад, багато чого хочеться зміни у кадровій системі. Також є над чим попрацювати і у питаннях обліку військовозобов’язаних, щоб співробітники військкоматів мали достовірні дані для роботи, скажімо, із призовниками та кандидатами на військову службу за контрактом. І, звичайно, мені хочеться, щоб робота колективу, який я очолюю, оцінювалася якнайкраще і Львівщина посідала перше місце у питаннях діяльності військових комісаріатів», – розповів О. Тіщенко.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...