ОСТАННІ НОВИНИ

Норвегія нарощує війська на кордоні з РФ

|

Понад 200 військовослужбовців з легким зенітним і протитанковим озброєнням базуватимуться в гарнізоні Сор-Варангер (Sør-Varanger), який знаходиться у годині їзди від кордону з РФ.

Про це повідомляє The Barents Observer.

“Норвегія – це НАТО на півночі”, – каже член парламенту Франк Бакке-Йенсен, який представив новину про розміщення рейнджерів у гарнізоні.

Протитанкова зброя може зупинити танки і зенітні установки, а також збивати вертольоти.

“Ви двічі подумаєте, перш ніж перетнути кордон, коли ви знаєте, що є така зброя”, – пояснює Бакке-Йенсен.

Підрозділ буде сформовано із 150 солдатів строкової служби і 46 офіцерів за контрактом. Сьогодні в гарнізоні служать 600 прикордонних солдатів-строковиків і офіцерів, багато з них розгорнуті вздовж 196 кілометрів сухопутного кордону з Росією.

“Завдання рейнджерів – затримати можливу атаку на Норвегію, поки країна отримає допомогу від союзників”, – пояснює депутат.

Менш ніж в годині їзди від норвезького кордону, у Росії є два гарнізони. 200-а окрема мотострілецька бригада і 61-а бригада морської піхоти в Печензі мають на озброєнні танки та іншу бронетехніку.

Ще один гарнізон, який є частиною нової російської арктичної бригади в Алакурті, розташований південніше на Кольському півострові.

Як повідомлялося, Норвегія оголосила про масштабне зміцнення своєї обороноздатності і модернізацію військового сектора з метою захисту від непередбачуваних дій Росії.

Європейська правда

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...