ОСТАННІ НОВИНИ

Молодь запрошують у стіни Жовківського замку на «GazonParty»

|

Унікальне промоційне свято від молоді і для молоді – GazonPartyУКороля НаХаті – цьогоріч вдруге відбудеться у королівському містечку Жовква на Львівщині. У неділю, 26 червня, Жовква перетвориться на осередок драйву, спорту, відпочинку та розваг. Проходитиме дійство на території одного із найгарніших замків України – Жовківського замку. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

жовква

Цього року організатори фесту підготували ще креативнішу програму: масовий молодіжний велозаїзд, показові спортивні та танцювальні виступи, змагання, шаховий турнір, квести, лицарські бої та майстер-класи, слайд-шоу-диско, виступи рок-гуртів «Michelle Band» та «Leo City», а також грандіозне лазерне шоу і масовий запуск небесних ліхтариків. Уподовж свята гостей розважатимуть драйвові ведучі – Тетяна Джумак та Роман Федоришин.

Окрім цього, фестиваль матиме і соціальну складову: організатори забезпечують приїзд групи молодих людей зі Сватова Луганської області, аби показати їм західну Україну, особливості святкування Дня молоді та налагодити соціальні контакти.

За словами ініціаторів фесту, на учасників ГазонПаті готують багато несподіваних розваг і сюрпризів, які наразі тримають в секреті. Вони обіцяють, що весело і цікаво буде всім – і найменшим дітям, і молодим людям, і вже дорослим жовків’янам. Адже окрім розваг, їм запропонують цікаві майстер-класи, фотозони та інтерактивні розваги. Зустрічатиме гостей фестивалю справжнє середньовічне містечко із шатрами, лицарями, обладунками та середньовічними розвагами.

Вхід на фестиваль для усіх відвідувачів – безкоштовний. Триватиме дійство з 15 до 23 години.

Ініціативна група з організації фестивалю #ГазонПаті висловлює подяку усім небайдужим підприємствам, підприємцям та організаціям, які долучились до проведення свята, а саме: ТЦ «Росана», ринок промислових товарів «Обслуговуючий Кооператив «Ринок Жовква», STO Expert, оздоровчий комплекс «Ренесанс», «Родинна ковбаска», «Дельфінарій «Оскар», ПП Козакевич В.Я., ПП Чепіль Р.В., ресторан «На Підсінню», ресторан-готель «Стиль», парк-готель «Акварель», розважальний комплекс «Парк», Міст-Експрес, компанія promstanok.com та інтернет-магазин butikmagazin.com.ua, AS Film.

Партнери заходу – Державний історико-архітектурний заповідник у м. Жовква, Лицарський Орден Паладинів, Жовківський районний центр дитячої та юнацької творчості, сектор молоді і спорту Жовківської РДА, шахово-шашковий клуб «Дебют». Звукове та світлове обладнаня – компанія «Вест Саунд».

Генеральний інформаційний партнер фестивалю – файне радіо «ФМ Галичина».

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...