ОСТАННІ НОВИНИ

Львів'ян кличуть поринути у магію цілющих інструментів на концерті-медитації

|

До Львова завітає Ґонґ-майстер із Вільнюса (Литва) Андрей Сутугинас із приватною колекцією архаїчних музичних інструментів, яку львів’яни зможуть побачити і навіть почути наживо. Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

гонг

Звуковтерапевтичні сесії, які проводить майстер, носять назву «Купання в звуках Гонгів». У Львові зустріч з Андрієм Сутугінасом відбудеться 24 червня о 19:00 на території львівського палацу Потоцьких, вул. Коперника, 15.

«Подвір’я позаду палацу захищене від сторонніх звуків. Будівлі, які оточують цей простір довкола створюють атмосферу спокою. Це місце – дивовижний острівок тиші в самому центрі Львова, де панує свій особливий настрій. Учасники концерту-медитації зазвичай розташовуються лежачи, але спостерігати дійство можна у будь який зручний спосіб. Кожна звукова сесія абсолютно унікальна, вона створюється в той момент, коли і відбувається і більше ніколи не повторюється. Як працює звукотерапія? В залежності від сили звуку ми можемо чути чи не чути його, але тілом ми відчуваємо звукові вібрації. У кожної клітини, органу і всього організму є своя частота коливань. Незалежно від того, якої інтенсивності звук, наш організм сприймає його коливання і у відповідь реагує зміною частоти вібрацій своїх клітин. Ґонґ – праотець знайомих нам дзвонів, архаїчний інструмент, сила звуку, якого має чудодійний вплив на тіло і розум. Перебування у звуках чаш та Ґонґів відновлює їх природню вібрацію», – наголошують організатори.

гонг 2

Також під час приїзду майстра запланований унікальний акустичний концерт на якому вперше у світовій практиці поєднаються Гонги, флейта Бансурі та скрипка.

Довідка

Андрей Сутугинас (Andrejus Sutuginas) – доктор холіцистичної медицини, член Міжнародної Асоціації Звукотерапевтів, музикант і чарівник, який володіє майстерністю обертонного співу та гри на архаїчних інструментах. Серед них Планетарні і симфонічні Ґонґи, тибетські чаші, кришталеві (кварцові) чаші, окарини, сансули, шруті, конхи та інші. Подорожує із власною колекцією, яка налічує більше трьох десятків елементів, і з її допомогою проводить сеанси терапії звуком.

Фото: організатори

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...