ОСТАННІ НОВИНИ

Суд визнав винною Шевченківську РА у неліквілації звалища відходів

|

Суд зобов’язав посадових осіб Шевченківської районної адміністрації Львівської міської ради вжити заходів до ліквідації несанкціонованого звалища відходів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

суд

Львівський апеляційний адміністративний суд підтвердив законність вимог прокуратури Львівської області про визнання протиправною бездіяльність Шевченківської районної адміністрації Львівської міської ради, яка з липня 2014 року не виконує вимоги припису Державної екологічної інспекції у Львівській області в частині ліквідації звалища безхазяйних відходів. Вказані відходи невідомого походження розміщені насипом на відкритому грунті навпроти колишнього офісного приміщення Виробничого об’єднання «Львівхімсільгоспмаш», і своїм засміченням та забрудненням уже завдали збитків на понад 54 млн. грн.

При цьому, судом встановлено, що своєю протиправною бездіяльністю Шевченківська районна адміністрація порушила вимоги ст.ст. 12, 21 Закону України «Про відходи», ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», а сама бездіяльність стала можливою внаслідок неналежного виконання Департаментом містобудування Львівської міської ради визначених законодавством та рішеннями виконавчого комітету Львівської міської ради організаційно-розпорядчих та контрольних повноважень у сфері поводження з відходами.

На даний час ухвала Львівського апеляційного адміністративного суду набрала законної сили, відтак підлягає виконанню у встановленому законом порядку.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...