ОСТАННІ НОВИНИ

Львівських лікарів змушують брати двотижневу відпустки за власний рахунок

|

Лікарів Львова та області примушують брати відпустку на два тижні за власний рахунок через економію грошей. Цю інформацію підтвердив сьогодні, 13 червня, під час інтерв’ю-прес-конференції на тему: «Як оптимізують медичні заклади на Львівщині: результати і проблеми» директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Богдан Чечотка, передає Львівський портал.

лікар

Він стверджує, що це – найменш болюче вирішення проблеми під час фінансової скрути.

«Зараз у нас недофінансування – близько 200 мільйонів гривень. Щоби Міністерство охорони здоров’я додало нам ці кошти, ми мусимо їм показати, що і ми економимо», – сказав чиновник.

За його словами, недодаючи зарплату медикам, департаменту вдалося зекономити станом на минулий тиждень 6-7 млн гривень.

Директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА нагадав, що кілька років тому змінилася система фінансування медицини. І тепер на одного мешканця розраховують, так звану, медичну субвенцію.

«Медична субвенція розраховується на одного мешканця на певній адміністративній території. Львівська область має 2,5 мешканців і на кожного в рік витрачається трошки більше 1000 гривень медичної субвенцій. З неї неможливо забрати гроші на інші потреби. Але і додати також. Щодо розрахунків, то майже 80 відсотків з медичної субвенції йде на виплату заробітної плати персоналу, 10-12 відсотків – на енергоносії та 7-8 – на саме лікування пацієнта. Тому єдине, на чому зараз можуть економити, це на зарплаті медиків», – пояснив він.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...