ОСТАННІ НОВИНИ

Автобуси-«школярики» для учнів Львівщини закуплятимуть за новим методом

|

Держава оплатить більшу частину коштів на шкільні автобуси для сільських територій Львівщини. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

шкільний атвобус

Уряд підтримав ініціативу Міністерства освіти і науки України щодо збільшення долі державного співфінансування в цьогорічній закупівлі шкільних автобусів для сільських територій. Пропорція співфінансування 50 % на 50 % змінена на 70 % на 30 % для тих місцевих громад, що не мають відповідних надходжень до місцевих бюджетів.

За словами Міністра освіти та науки України Лілії Гриневич, із запровадженням нового розподілу, органи місцевого самоврядування мають півтора місяці для того, щоб оголосити тендери на закупівлю автобусів.

“Нова пропорція спільної закупівлі виглядає так: не більше 70 % коштів виділяє держбюджет і не менше 30 % – місцеві бюджети. Якщо ж органи місцевого самоврядування будуть зволікати із закупівлею шкільних автобусів, які потрібні учням до початку навчального року – їхні кошти будуть перерозподілені на користь тих органів місцевого самоврядування, які готові закуповувати автобуси і витрачати на це кошти із власних бюджетів”, – зауважила Лілія Гриневич.

Довідково:

За інформацією виробників, вартість автобусів на 31 посадочне місце (28 дітей + 3 супроводжуючих осіб), які відповідають екологічним нормам Євро-4 та Євро-5, варіюється від 1,4 млн грн до 1,6 млн грн. Загалом на придбання шкільних автобусів у держбюджеті на 2016 рік закладено 600 млн грн.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...