ОСТАННІ НОВИНИ

Скандального активіста Стахіва викинули у смітник

|

Скандального львівського активіста з організації «Ідея нації» викинули на смітник, відповідне відео виклали у мережу YouTube, передає кореспондент Львівського порталу.

868

«Остап Стахів – львівський псевдо-активіст, який являється неодноразовим організатором замовних акцій у м.Львові. Своїм нахабством, цинізмом та жадібністю дискредитує усіх представників громадськості, та є ГАНЬБОЮ для міста Лева, за що був відправлений на заслужене місце – у смітник», – йдеться у авторському дописі під відео.

Досьє Львівського порталу: Остап Стахів – публічний представник маловпливової у Львові громадської організації «Ідея Нації». Кістяк організації, яка не декларує чітко визначеної ідеології чи мети свого утворення, формують зовсім юні дівчата і хлопці. Молодих людей під чорними прапорами з логотипом, схожим на свастику, у Львові можна побачити не так вже й часто. Їхні акції спалахують і згасають несподівано. Здебільшого, «Ідея Нації» з’являється там, де її не ждуть. Коли подія не має резонансу або ж потрібен штучно розкручений інформаційний привід. Через це її лідера Остапа Стахіва часто звинувачують в організації замовних акцій, а місцеві ЗМІ не поспішають висвітлювати анонсовані ним події. Утім, активіст не робить з цього трагедії і віддає перевагу блокбастерам власного виробництва – частенько стає героєм історій з побиттям, викраденням та іншими неприємностями. Інтернет рясніє новинами та кпинами з цього приводу. Найвідомішим (до подій зі смітником – ред.), мабуть, став епізод, коли Стахів дістав копняка просто під райвідділом міліції.

Риторикою та методами привернення уваги «Ідея Нації» тісно перегукується з партією «Свобода». Їхні улюблені партійні «фішки» – смолоскипна хода з барабанами, патріотичне віче біля пам’ятника Бандері, заклики до люстрації та протести проти свавілля чиновників –усе частіше стають інструментом політичної гри молодиків з «Ідеї Нації». Відтак можемо припустити, що кандидат від цієї організації намагатиметься завоювати симпатію розчарованого електорату «Свободи» усіма можливими і неможливим методами. По суті, це його єдиний, хоча й дуже сумнівний шанс потрапити до парламенту.

Найбільшою інтригою діяльності О.Стахіва та «Ідеї Нації» залишається фінансування. «Хто ж тебе фінансує, синку?» – питання, яке часто ставлять активісту і яке завжди залишається без відповіді.

Відео: Справедлива Галичина

Коментарі

  1. Тае враження, що стаття заказна саме проти Стахіва. І чому молодики не пояснили своєї позиції і закрили обличчя?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.