ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська ОДА шукає на роботу експертів

|

Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації оголошує конкурс серед експертів для участі в комісії з питань оцінювання інвестиційних проектів суб’єктів малого бізнесу, поданих для участі в Програмі підвищення конкурентоспроможності Львівської області. Програма передбачає підтримку малого бізнесу шляхом мікрокредитування. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

робота

Відбір експертів із числа кандидатів буде проводити департамент економічної політики за погодженням із постійною комісією з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики Львівської обласної ради.

Основними критеріями щодо відбору експертів є досвід роботи в експертному середовищі з питань підприємництва, професійний рівень та відсутність реального чи потенційного конфлікту інтересів.

Для участі в конкурсі претенденту, який має бути зареєстрованим на території Львівської області, необхідно подати копію паспорта, автобіографію та рекомендаційний лист органу самоорганізації бізнесу або громадськості.

Зазначені документи учасники конкурсу повинні надати до 17 червня 2016 року за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, до департаменту економічної політики облдержадміністрації (каб. 427), тел.: 2999-251.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...