ОСТАННІ НОВИНИ

В Україні вже черга з інвесторів на переробку сміття, – Семерак

|

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак вважає, що переробка відходів має стати прибутковим бізнесом, про це  він заявив в ефірі одного із радіо. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Міністерства екології та природних ресурсів України.

семерак

За словами Міністра, бажаючих інвестувати в переробку твердих побутових відходів в Україні  багато.

«У більшості країн світу цей бізнес є прибутковий, але в Україні він  поки що працює в тіні. Хоча до Уряду України звертається багато, як  іноземних так і українських інвесторів, з проханням створити умови для ведення  легального бізнесу. Підприємці  навіть готові самі інвестувати ресурси в  розбудову цього бізнесу», – зазначив Остап Семерак.

Міністр також навів приклад досвіду роботи в цьому напрямку Швеції, яка сьогодні здійснює переробку сміття  із кількох країн, зробивши тверді відходи прибутковим бізнесом.

Як зазначив Остап Семерак, сьогодні в Україні, за попередніми підрахунками, існує 10 тисяч легальних і нелегальних, працюючих і перевантажених сміттєзвалищ, які для початку мають бути упорядковані в єдину базу реєстру.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...