ОСТАННІ НОВИНИ

Прокуратура вимагає скасувати ухвалу міськради щодо забудови на Варшавській

|

Прокуратура у судовому порядку втрутилась у конфлікт щодо забудови земельної ділянки на на межі вулиць Варшавська – Соснова. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

zabudova

За результатами розгляду колективного звернення мешканців вулиці Соснової у Львові прокуратурою Львівської області до Господарського суду Львівської області пред’явлено позовну заяву про визнання протиправною та скасування ухвали Львівської міської ради №4499 від 19.03.2015 «Про затвердження Львівському обласному кооперативному міжгосподарському об’єднанню по агропромисловому будівництву «Львівоблагропромбуд» проекту землеустрою щодо відведення та надання земельної ділянки на розі вул.Варшавської – вул.Соснової».

Прокуратура також вимагає визнати недійсним договір оренди зазначеної ділянки площею 0,34 га вартістю 4 млн грн, укладений із згаданим об’єднанням.

Вказаний позов пред’явлено у зв’язку із порушенням Львівською міською радою вимог ст. 123 Земельного кодексу України, оскільки спірна земельна ділянка підлягала наданню в оренду лише за результатами земельних торгів, які насправді не проводились.

Крім цього, відповідно до інформації органів державного контролю, забудовником при проведенні будівельних робіт на цій території порушено державні будівельні норми, зокрема, щодо додержання вимог протипожежної безпеки.

Водночас, судом задоволено заяву прокуратури області про вжиття заходів забезпечення позову та заборонено вчиняти будь-які дії на спірній ділянці до постановлення остаточного рішення у справі.

Нагадаємо, що раніше Львівський портал писав,що під стінами Львівської Ратуші відбувався пікет з вимогами зупинити незаконне будівництво на вул. Варшавська-Соснова.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...