ОСТАННІ НОВИНИ

Поліція відкрила справу на радника міського голови Самбора за погрози журналісту

|

До Дня журналіста секретаріат обласної організації Національної спілки журналістів України традиційно визначив чергового номінанта на антизвання «Ворог преси» на Львівщині. Ним став депутат Самбірської міської ради, радник міського голови Ярослав Кузьмяк, повідомляють у Спілці.

поліція

«Антизвання «Ворог преси» є ознакою морального осуду людини чи організації, яка за оцінкою ЛОО НСЖУ, вчинила дії, що загрожують свободі слова, чинять тиск на засоби масової інформації та журналістів. Антизвання «Ворог преси» надається за морально-психологічний, незаконний, неправовий та економічний тиск на засоби масової інформації та журналістів; небажання оприлюднювати публічну інформацію про свою діяльність та прийняті рішення, умисне приховування публічної інформації; порушення норм моралі та нехтування визнаними у Європі засадами свободи слова; подання незаконних та необґрунтованих судових позовів за надуманими чи штучними причинами до засобів масової інформації, журналістів, професійних чи творчих спілок журналістів», – розповівзаступник голови обласної організації спілки журналістів Андрій Болкун.

Ініціювали присвоєння антизвання «Ворог преси» Я.Кузьмяку журналісти низки засобів масової інформації Самбора. Він висловлював відверті погрози на адресу журналіста Юрія Леськіва, якому пообіцяв «повідривати ноги». В розмові з редактором «Самбірських вістей» Андрієм Цепком радник міського голови Самбора також сказав, що «… гавкати Юрій Леськів буде доти, поки йому хтось не зломе хребет в якомусь місці…». Існує диктофонний запис цієї розмови. Він став підставою звернення Ю. Леськіва із заявою про тиск та погрози до поліції та обласної прокуратури.

Самбірським відділом поліції ГУ Національної поліції у Львівській області відкрито провадження у цій справі.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...