На Львівщині визначили переможців змагань з пляжного волейболу

|

Із нагоди відзначення Міжнародного Олімпійського дня у Стрию відбулися обласні змагання з пляжного волейболу у рамках ХХV комплексних Ігор Львівщини, присвячених 160-річчю від дня народження Івана Франка та 150-річчю від дня народження Михайла Грушевського. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

7ac911d2-18a1-4ef2-a6c6-4b783dbbac70

На майданчиках міського пляжу у місті Стрию змагалися чоловічі та жіночі збірні команди районів області та міст обласного значення. Загалом в обласних змаганнях взяли участь 37 команд: 21 чоловіча та 16жіночих (з них – 14 збірних команд районів області та 8 команд з міст обласного значення).

Переможці та призери змагань були відзначені медалями, грамотами та кубками від Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

41f89801-c087-4df6-b549-53582b60d4a8

Перемогу серед чоловіків здобула збірна команда міста Борислава, серед жінок – збірна Стрийського району; другі місця посіли: серед чоловічих команд – збірна м. Львова (Шевченківський район), а серед жіночих – команда з м. Нового Роздолу; третіми фінішували волейболісти м. Червонограда та волейболістки м. Львова (Галицький район).