ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові на час Євро-2016 поставлять фан-зону для перегляду футбольних матчів

|

Сьогодні виконком ЛМР затвердив проект фан-парку для трансляції футбольних матчів у рамках Чемпіонату Європи з футболу 2016 року. Фан-парк буде розміщений з 10 червня до 10 липня на площі перед університетом ім. Івана Франка. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

фан-зона

«Робота у фан-парку передбачена з 10 червня до 10 липня. Фан-парк буде розміщений на площі біля університету ім. Івана Франка із задіянням території біля пам’ятника Івана Франка.

Слід зазначити, що це є рік Івана Франка в Україні. Перед кожним матчем будуть відбуватися розіграші на знання творчості Франка, також буде організований ряд квестів на території парку і на площі на франкову тематику.

Також передбачено багато соціальних ініціатив, до яких долучаються непрофесійні футбольні клуби, які працюють у Львові, асоціація дворового міні-футболу, а також багато спортивних організацій для того, щоб перед кожним матчем створювати різноманітні забави для львів’ян, які прийдуть на фан-зону», – зазначив начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Володимир Шнайдер.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...