ОСТАННІ НОВИНИ

Війна крізь об’єктив: у Львові відкриють фотовиставку про дітей Донбасу

Лілія Імбіровська, Львівський портал

|

У Палаці мистецтв 7 червня відкриється фотовиставка благодійного проекту «…ForgottenByWorld». На заході будуть представлені фотографії дітей зі сходу України, які народились з важкими патологіями, захворюваннями або постраждали від бойових дій та потребують допомоги. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

вв

“Це роботи відомих фотографів зі світовим ім’ям, які бачили війну в Україні крізь об’єктив фотоапарату. І, хоча, проект і не зачіпає політику, він покликаний показати Європі наслідки війни для тих, хто не може себе захистити – дітей, – зазначає директор департаменту культури, національностей та релігій Львівської ОДА Христина Береговська.  – Всі зібрані кошти підуть на лікування дітей зі світлин виставки”.

Варто зазначити, що подія відбуватиметься під патронатом Львівської обласної державної адміністрації та Посольства України у Польщі.

“До нас звернулися з Консульства України у Гданську з проханням про підтримку. Певна річ, ми одразу погодилися, адже це дуже благородний і шляхетний проект, – повідомила Христина Береговська. – Він змушує соціум замислитися над катастрофічною проблематикою, яку зараз переживає і намагається вирішити наша країна. Маю надію, що бодай би одній дитині зібрані кошти допоможуть одужати”.

За словами консул-керівника Консульства України в Гданську Лева Захарчишина, цей проект є важливим тому, що в світі інформація про російську агресію проти України переважно поширюється в політичному контексті, а долі конкретних людей залишаються поза кадром. Ця виставка – нагадування про те, чим є ця війна.

Додамо, що Львів – перше місто в Україні, що прийматиме фотовиставку. Далі експозиція поїде до Києва.

Фото: ЛОДА

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...