ОСТАННІ НОВИНИ

Під час війни на Донбасі загинуло 68 дітей

|

За час конфлікту в Донецькій та Луганській областях загинуло 68 дітей.Про це спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив сьогодні під час засідання парламенту у середу, повідомляє Укрінформ.

ато

«Сьогодні ми відзначаємо гарне і важливе свято – День захисту дітей. В умовах непростих випробувань, у час боротьби з підступним ворогом, що хоче забрати в українців вільне і щасливе майбутнє, це свято набуває особливого значення… За моїми даними, за час військової агресії в Донецькій і Луганській областях загинуло 68 дітей, поранено – 186 дітей», – сказав Парубій.

Він додав, що за його інформацією в останній період  російські безпілотники скидають вибухові пристрої на українську територію, від яких гинуть люди, серед яких діти.

«Тому сьогодні вкрай важливо наголошувати на важливості питання захисту дітей. Адже кожного дня діти стають жертвами атак військової російської артилерії. Заради збереження життя українських дітей і майбутнього України ми не можемо поступатися ворогу і повинні чим швидше звільнити усі українські території», – сказав Парубій.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...