ОСТАННІ НОВИНИ

Львівську «статую Свободи» розпочнуть реставрувати

|

Із середини червня у Львові розпочнуть реставрувати скульптурну групу «Ощадність». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Ощадність

Як розповіла начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко, з середини червня у Львові розпочнуть реставрувати скульптурну групу «Ощадність», розміщену на куполі Музею етнографії та художнього промислу, що на пр.Свободи, 15. Разом зі скульптурною групою заплановано відреставрувати і два дахові вікна – люкарни.

«Вкінці минулого року управління охорони історичного середовища та Інститут банківської справи провели благодійний аукціон, на якому зібрали 300 тис. грн для відновлення львівської «статуї Свободи». Частину цих коштів витрачено на проектну документацію, яку виготовила Львівська академія мистецтв виготовила. Зараз проект проходить експертизу.  Реставраційні роботи виконуватимуть за кошти міського бюджету та за решту коштів, зібраних на аукціоні», – зазначила Лілія Онищенко.

З середини вже влаштовуватимуть риштування та розпочинатимуть реставраційні  роботи.

Будинок Музею етнографії  та художнього промислу, колишня будівля Галицької Ощадної Каси, є пам’яткою архітектури місцевого значення. Автором скульптурної групи «Ощадність» є скульптор Леонард Марконі.

Фото: dailylviv.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...