ОСТАННІ НОВИНИ

Ігор Муравський: «Двометрова хвиля інфільтратів може затопити найближчі села»

|

Депутат Жовківської районної ради про катастрофу на Грибовицькому сміттєзвалищі та ще більшу загрозу – прориву дамби із інфільтратами:

272

«Вчора сталася трагедія якої могло би не бути. Під завалами сміттєзвалища залишилося троє працівників МНС і один цивільний. Попри всі домагання і крики влади, що пожежа вранці була локалізована, протягом цілого дня пожежники продовжували працювати на місці. Сталася невиправне – обірвалася частина гори висотою 90-100 метрів і сотні тисяч тонн сміття звалилися на людей. У мене дуже велике питання: хто за все це відповість? Чому аж поки не сталася трагедія, ніхто з влади цим питанням не займався? Ми хотіли достукатися, піднімали галас, але ніхто на це не реагував, а як сталася трагедія, всі почали збігатися як мухи…

Вчора на місце приїхав Садовий і збрехав перед усіма. Сказавши, що одну людину серед ДСНСсників, які опинилися під завалами, витягнули. Він сказав це на камери, щоби люди його випустили. Чому молоді хлопці були без респіраторів і гасили пожежу в марлевих пов’язках? Хто дасть відповідь? Всі знають про те, що там є сортування сміття, що за всім стоїть велика мафія. Всі про це знали і мовчали. А тепер сталася трагедія…

Але є ще одна загроза: прорив дамби з інфільтратами у Грибовичах. Інфільтрат – це дуже шкідлива токсична речовина, дамба дала тріщини. Якщо вона прорве, двометрова хвиля затопить найближчі села. Це буде значно гірше, ніж Чорнобиль».

Нагадаємо, 30 травня на Грибовицькому сміттєзвалищі стався зсув, яким накрило кількох людей. Згодом лікарі сказали, що шансів врятувати людей немає, проте пошуки не припиняються. Завтра депутати зберуться на позачергову сесію для вирішення ситуації. Поліція у свою чергу відкрила кримінальне провадження.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...