ОСТАННІ НОВИНИ

Російський «Сбербанк» не збирається покидати Україну

|

«Сбербанк Росії» не планує продавати бізнес в Україні. Про це заявив глава «Сбербанку» Герман Греф, передає Українська правда.

Сбербанк

На питання журналіста щодо переговорів про продаж «дочки», які ні до чого не привели, Греф відповів, що у банку немає планів пов’язаних з продажем українського бізнесу.

«Я ніколи не коментую, які були переговори і на яку тему. Важливі факти. Ще раз повторю, що у нас немає планів, пов’язаних з продажем українського бізнесу», – заявив він.

За словами глави «Сбербанку», він оцінює роботу української  «дочки» позитивно, не дивлячись на те, що робота банку відбувається «в екстремальних умовах».

«Поки за всіма показниками, включаючи якість клієнтського обслуговування, результати діяльності, технологічність, ми входимо до лідируючої трійки … Звичайно, обсяг операцій і баланс різко скоротилися. Але все пізнається в порівнянні – в ситуації, яка зараз склалася в Україні, ми відчуваємо себе значно краще, ніж конкуренти», – заявив Греф.

Також, за його словами, у «Сбербанка» немає проблем з мораторієм на погашення російського боргу, раніше введеним Україною.

«Мораторій не стосується нашого боргу – приблизно 600 млн доларів. Ми його реструктурували – конвертували в бонди за досить прийнятною схемою. І більшу частину облігацій продали. В результаті майже нічого не втратили», – додав він.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...